13/10/08 :: Безбожники мобілізуються! ::

 

13/10/08 :: Безбожники мобілізуються! ::

Надійка Фрідман ("From-UA")Завтра 14 жовтня весь православний світ відзначає велике свято -Покрову Пресвятої Богородиці. Але, як повелось на нашій грішній землі, в такі визначні дати припадає активність протиборств та задоволення гордині, що можна пояснити тільки одним. Старі люди мовлять, що бісівські сили не залишають в спокої людей, впливаючи на тих, хто не має бога в душі та намагаються, таким чином, спаскудити велике, добре і святе, посіявши сумнів в наші душі.
Автору цих рядків стало відомо, що завтра комуністи, яким напевно мало скалічених людських доль за час розгулу тотального комунізму, планують в центрі Києва - православної святині Всієї Русі, влаштувати криваві бійки і провокації проти параду ветеранів Української повстанської армії. З цією метою КПУ та Вітренко звозять до Києва найнятих за гроші безбожних молодчиків, які під прапорами КПУ повинні цепами та камінням перешкодити старим людям пройти центральною вулицею міста. При цьому, „борці” за місця на „політичному олімпі” зліпили собі так зване „ідеологічне прикриття” – недопущення „бандерівських недобитків” в день визволення Києва від німецько-фашистських загарбників”. Хоча зараз навіть малим дітям відомо, що цей день відзначається щорічно 6 листопада.
Я особисто, хоч і не в повній мірі поділяю світогляд учасників УПА, розумію, що в нашій вільній державі кожен має право на висловлення своїх позицій, за що, до речі, боролись наші діди і прадіди навіть на різних барикадах. Проте не можуть не насторожувати також і наміри прибічників української повстанської армії „дати прочухана червоним катам”.
Звертаюсь до всіх українців не піддаватись чиїмось спланованим провокаціям, а гідно відзначити велике православне свято в мирі і спокої, щоб не було соромно перед богом, собою та дітьми. Закликаю правоохоронців, особливо міліцію та її міністра Ю.Луценка перестати провокувати суспільну напругу, заробляючи політиканські дивіденди, а гідно забезпечити порядок в цей великий день. Керівники української столиці, організуйте святкування та такому рівні, щоб не було згодом соромно як перед людьми, так і перед собою!
Діячі! Не дозвольте реалізувати розроблені за сприянням антихриста сценарії внесення розбрату серед наших людей та пролиття хоча б краплини чиєїсь крові!
Ще раз звертаюся до Черновецького, Луценка, Медведька та інших державних мужів – на вашій совісті буде невинна кров, якщо Ви не зупините вакханалію, яку готують як ліві, так і праві сили. Молю Вас, зупиніть, хоч і силою, та не дайте пролитися людської крові в такий святий день - Покрову Пресвятої Богородиці.


Создан 13 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником