05/07/08 :: Росіяни знову здивували всіх: можемо ж, коли схочемо! ::

 

05/07/08 :: Росіяни знову здивували всіх: можемо ж, коли схочемо! ::

Автор: Афанасій МильніковПредставники дипломатичного корпусу, іноземні та вітчизняні журналісти, народні депутати Верховної Ради України та російської Держдуми зібралися сьогодні в Одесі для обговорення положень так званого “Великого договору про дружбу та добросусідські відносини”.
Нагадаємо, що саме цей документ по більшій частині своїх пунктів, підготовлених ще у 1997 році, втратив свою актуальність, і не дивно, що російська сторона вже близько року вустами відомих українофобів К.Затуліна та Б.Сабіна “лякає” Україну його припиненням.
Зрозуміло, що за 11 років світ значно змінився і це документ, який має регламентувати актуальні питання взаємовідносин двох наших держав потребує доопрацювання, проте, навіщо робити з цього сенсацію?
Ясно і те, навіщо такі інсинуації Партії регіонів, бо вона намагається стати єдиним гарантом російських інтересів в Україні, а особливо такі поціновувачі “федералізації”, як Б.Колесніченко, М.Круглов, С.Ківалов та низка інших “товаришів”, які брали участь у цьому заході.
Проте, не дивлячись на невтішні прогнози політиків, ця зустріч пройшла у діловій атмосфері, і не в останню чергу завдяки зусиллям працівників СБУ, які провели застережувальну бесіду з одним із головних “радикалів” Костянтином Затуліним.
Не обмежившись застереженням К.Затуліна від імені Служби безпеки ще в травні цього року щодо дій, які можуть суперечити чинному законодавству України і самому “духу добросусідських відносин”, працівники української спецслужби в черговий раз роз’яснили шановному депутату російської Держдуми, що для того, щоб відстоювати російські інтереси зовсім не обов’язково вносити екстремальні ноти у полеміку сторін.
Не в останню чергу саме через це, сторонам вдалося підтримати конструктивний діалог цієї зустрічі, заклавши міцні підвалини для співпраці з цієї проблематики на найближче майбутнє.
Проте місце цього заходу було знову ж таки “підгадано” російською стороною не випадково, щоб зайвий раз закинути Україні співпрацю з Євроатлантичними структурами, що, ніби-то, якось має вплинути на контекст цих переговорів. Росіяни вважають, що “Сі-Бриз” може стати для них значною політичною перевагою, щоб “протягнути” ще якесь своє рішення, щоб відкинути Україну назад у розвитку взаємовигідного співробітництва з Європою.


Создан 06 июл 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником