29/06/08 :: ОДЕСА: Європейський вибір України ::

 

29/06/08 :: ОДЕСА: Європейський вибір України ::

Автор: Надійка Фрідман, спеціальний репортаж з ОдещиниУ занадто перевантажених емоціями суперечках з рештою народжується істина.
Попри відверто ворожі випади опонентів, вчора, 29 червня на Соборній площі головного морського міста України – міста-героя Одеси відбулася акція на підтримку вступу України в НАТО і проведення спільних військових навчань під назвою «Сі–Бріз 2008».
Акція спонукала вийти на вулицю декілька сотень людей, які не байдужі до нашого майбутнього і які переконані, що Україна має стати повноправним членом європейської родини.
Не дивлячись на спекотну погоду, прихильники євроінтеграції облаштували декілька агітаційних наметів, в яких кожен бажаючий міг самотужки ознайомитися з інформацією про Північно-Атлантичний альянс, економічними і оборонними перевагами, які отримали наймолодші члени Євро-Атлантичних структур, приєднавшись до НАТО.
Для багатьох з цих країн саме вступ до НАТО став визначальним кроком до подальшого приєднання до об’єднаної Європи.
Під гаслами «НАТО – гарантія безпеки України», одесити і гості морської столиці України висловили свою рішучу підтримку реформам у вітчизняному секторі безпеки і оборони у відповідності до високих європейських стандартів.
Після декілька годинного мітингу у центрі Одеси, активісти патріотичних організацій вирушили у мальовниче одеське передмістя Чабанку, яке славне наявністю декількох військових частин Збройних сил України, які задіяні у проведення військових навчань «Сі–Бріз 2008».
Представники на знак своєї відданості ідеї євроатлантичної інтеграції України неподалік одного з військових формувань встановили наметове містечко з низкою агітаційних наметів в яких можна детальніше ознайомитися з проблематикою інтеграції до Північно–Атлантичного Альянсу, приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО.
Мешканці цього мальовничого куточка Одещини з розумінням поставилися до діяльності цього містечка, висловивши своє сподівання, що якнайшвидше реформування вітчизняних збройних сил надасть реальні можливості для розвитку військових містечок на кшталт Чабанки не тільки на Одещині, але й в усіх регіонах України.
А нам лише залишається сподіватися, що проведення військово–тактичних навчань «Сі-Бріз» стане традиційним і вельми корисним заходом, що призначений для підняття бойового духу наших захисників вітчизни, отримання багатого досвіду спільних дій з представниками Альянсу, зокрема, у таких важливих миротворчих місіях, а також в операціях по боротьби з міжнародним тероризмом.


Создан 30 июн 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником