19/05/08 :: ФАЛЬШУВАННЯ, ЩО ПОЧАЛИСЯ, УСПІШНО ПРИПИНЕНІ! ::

 

19/05/08 :: ФАЛЬШУВАННЯ, ЩО ПОЧАЛИСЯ, УСПІШНО ПРИПИНЕНІ! ::

Автор: Сергій ПоличевськийСьогоднішні прес–конференції склали дивне враження, ніби СБУ займається тільки виборами у Києві.
Дивлячись на ту вакханалію, яка коїться в столиці, чому хочеться поспівчувати службистам, бо таких брудних муніципальних виборів наша країна, а я гадаю, що і вся Східна Європа ще не бачили.
Не будемо співати дифірамби окремим політичним партіям і блокам, які беруть участь у київських перегонах, зауважив лише, що народ все бачить, проте, може не все вибачити.
Приємно знати, що таки виборчий шабаш хоч ким-ось відстежується, бо дивлячись на те, як окремі кандидати своїм агітаторам припинили видавати платню і вже сьогодні кількість агітаційних наметів у Києві скоротилася, можна дійти висновку, що для багатьох вибори у столиці вже завершилися і, що особливо прикро, черговим розчаруванням.
Однак, службистам не вдається втішатися своїми успіхами, бо їх робота, що називається, кипить.
Зокрема, у Житомирській області СБУ припинила діяльність бандитів, які займалися виготовленням і збутом підроблених грошей. Та ще і як гарно малювали, наче той видатний винахідник з червонцями з відомого радянського художнього фільму та дверями свого помешкання!
Троє молодих людей віком 28-30 років (працівник банку та двоє безробітних, один з яких раніше вже був засуджений на 5 років за крадіжку в особливо великих розмірах) «спеціалізувалися» на виготовленні банкнот номіналом в 100 гривень (який там радянський червонець: щонайменш 14 ступенів ексклюзивного захисту!), використовуючи для цього комп’ютерну і лазерну розмножувальну техніку. Це ж треба було ще й папір подібний підібрати!
Як вдалося дізнатися від затриманих, працівник банківської установи за допомогою програмних засобів розробив відповідний макет банкноти. Відтак до справи бралися вже розповсюджувачі підробок. За інформацією СБУ, за час свого існування ця група виготовила підробленої національної валюти на суму понад 20 тисяч гривень.
Друкували вони фальшиві гроші, як признався один із затриманих на допиті, не лише для збуту, а й для власних потреб – для поточних витрат на базарах, у магазинах та, в першу чергу, розважальних закладах міста (напередодні один із затриманих розрахувався у диско-клубі Житомира десятьма фальшивими стогривневими купюрами – оце так попали хлопці!).
За повідомленням Служби безпеки, у минулу п’ятницю, 16 травня, при спробі збуту чергової партії підробок було затримано одного з учасників угруповання на території автозаправної станції міста. У нього вилучено 10 банкнот номіналом 100 гривень.
Згідно з актом дослідження сумнівних банкнот, проведеного невдовзі експертом Управління Національного банку України в Житомирській області, вилучені при затриманні та обшуку купюри є підробленими (ну той не дуже то і складно було визначити, бо на них був вказаний один і той же порядковий номер – див. на знимку).
Згодом у різних місцях обласного центру було затримано й інших членів цієї злочинної групи.
Тепер цим молодикам, які шукали легкої наживи прийдеться забути про дискотеки на тривалий час, а нам всім буде наука – гроші можна й вкрасти, але спокійніше таки їх заробляти чесно. І сон стає дужче та посмішка ширше, а Валентину Наливайченку – спасибі, хоч зловили негідників, бо кажуть вони зі своїм «ксероксом» у Київ їхати збиралися. От би люди потім бідкалися…


Создан 19 мая 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником