12/05/08 :: ВІЗИТ РОСІЙСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДАРМА НЕ МИНУВСЯ ::

 

12/05/08 :: ВІЗИТ РОСІЙСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДАРМА НЕ МИНУВСЯ ::

Автор: Афанасій МильніковЯк передали «Українські новини», Міністерство закордонних справ України сподівається, що російська влада дасть оцінку заявам мера Москви Юрія Лужкова.
При цьому керівник прес-служби МЗС Василь Кирилич підкреслив, що МЗС не розглядає заяви Лужкова як офіційну позицію Росії.
«Сподіваємося, що органи влади Російській Федерації дадуть свою оцінку і задекларують свою позицію з цього питання», - сказав він. При цьому він додав, що Лужков вже одержав відповідь української влади на свої заяви у вигляді заборони на в’їзд на територію України.
Як відомо, сьогодні вранці Служба безпеки України заборонила в’їзд до України мерові Москви Юрієві Лужкову у зв’язку з його заявами 11 травня в Севастополі під час святкуванні 225-річчя Чорноморського флоту Росії.
Саме тоді, в Севастополі, мер російської столиці заявив, що "це місто ніколи не передавалося Україні і потрібно знову поставити питання про приналежність Севастополя".
Звідки така впевненість у Юрія Михайловича? Чи може він якійсь документи з цього приводу бачив?
Дивна, погодьтеся, позиція 70-річної, як стверджують в Москві, вихованої і досвідченої людини.
Проте одним лише Юрієм Лужковим у спецслужбі не обмежилися.
Зокрема, співробітники СБУ попередили заступника голови комітету Держдуми РФ у справах СНД, директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна про можливість знову заборонити в'їзд на територію країни.
Як стверджують в прес-службі Інституту країн СНД, у понеділок "СБУ вручила Затуліну, який знаходиться на конференції в Севастополі, документ із попередженням "про неухильне дотримання діючого законодавства України".
Також, зазначає прес-служба, Затуліна попередили "про недопущення дій, що можуть призвести до вчинення злочинів, відповідальність за які передбачена статтею 110 Кримінального кодексу України (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України)".
"У попередженні міститься погроза знову заборонити Затуліну в'їзд на територію України", - наголошується в документі, який був розповсюджений прес-службою Інституту країн СНД.
До речі, зверніть увагу, що Костянтину Затуліну в 2006 році вже був заборонений в'їзд на територію України, проте, за наполегливим проханням російської сторони і гарантіями дотримання ним вимог українського законодавства йому таки заборону в'їзду скасували.
Якщо пам'ятаєте, та заборона була пов'язана з участю Затуліна в акціях протесту у Феодосії, що, як вважають у СБУ, "могли створити передумови до здійснення протиправних проявів, пов'язаних із зазіханням на територіальну цілісність України і розпаленням національної ворожнечі".
І правильно, скажу я Вам. Скільки ж можна глузувати з закону?
Якщо хто не "в курсі", повідомляю, що СБУ зобов'язана реагувати на подібні витівки іноземців, бо це її робота, а "московітам" давно пора навчитися поважати своїх сусідів, особливо, коли ці сусіди не поділяють їх імперських поглядів, які поширюються під гаслами "ми ж разом"!
Може вони там в Росії і разом, але вже давно не з Україною. Замисліться над цим, бо інакше своєю байдужістю ми дамо розірвати Україну на шматки.
Хто з чого почне російськими політиками вже анонсовано - це Севастополь, а він є таким ж українським містом, як і інші.


Создан 12 мая 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником