08/04/08 :: "І ЗНОВУ ПРО ХАБАРІ… ТА КОНТРАБАНДУ І ЗБРОЮ?" ::

 

08/04/08 :: "І ЗНОВУ ПРО ХАБАРІ… ТА КОНТРАБАНДУ І ЗБРОЮ?" ::

Надійка Фрідман "Народна правда"Скільки вже преса писала про кмітливість співробітників міліції, про їх чесність і порядність, однак, у цьому напрямку ще Юрію Луценку варто попрацювати перед тим як балотуватися в мери столиці.
Як повідомили в СБУ, в результаті проведеної спецслужбою операції на столичному ринку „Петрівка” припинено хабарницькі дії співробітника ГУ МВС України в м. Києві, який вимагав у приватних підприємців 3500 доларів за повернення вилученої ним контрафактної продукції та комп’ютерної техніки і не складання протоколу.
Грабіжництво й тільки! Ми ж Майкрософту на вищому державному рівні «доповіли», що в Україні все програмне забезпечення є ліцензійним і легальним.
А тут виявляється, міліція фактично «кришує» його розпродаж! Та ще і як!
Щоб убезпечитися, як кажуть в СБУ, під час передачі коштів, міліціянт домовився, що вказану суму забере посередник. Останнього і було затримано під час одержання грошей, що призначалися тому, хто за посадовими обов’язками мав протидіяти правопорушенням у сфері інтелектуальної власності та комп’ютерних технологій.
25 березня цього року на підставі матеріалів СБУ прокуратурою Оболонського району м.Києва стосовно цих двох ділків було порушено кримінальну справу.
Але тут ще до суду далеко...
Проте, вже набув чинності вирок Міловського районного суду Луганської області стосовно одного громадянина Росії, який у серпні 2007 року на автомобілі контрабандою із Росії до України привіз партію дитячого одягу на суму в 260 тисяч гривень. Це ж скільки тон китайського лахміття, яке ми б залюбки купували на ринках під виглядом «нашої» продукції. Відомо, що наші східні кордони нагадує друшляк для вермішелі, однак, так зухвало їх порушувати – це нахабство.
Як сказали в СБУ, росіянин намагався перетнути державний кордон поза митним контролем поблизу с. Зоринівка Міловського району, але був затриманий співробітниками спецслужби.
А тим часом, Міністр оборони Юрій Єхануров та міністр-делегат при міністрі Національної оборони Алжирської Народної Демократичної Республіки Абдельмалек Генезія підписали міжурядову Угоди про військово-технічне співробітництво.
За словами речників Міноборони, крім того, відбулися переговори у складі військових делегацій двох країн, під час яких Єхануров та Генезія обговорили питання розвитку військового та військово-технічного співробітництва між двома країнами, особливо в контексті здійснення ремонту та модернізації на підприємствах українського ОПК озброєння і військової техніки, що знаходиться на озброєнні Національної Народної Армії Алжиру.
Крім того, за підсумками переговорів була підписана Угода між Кабінетом міністрів України та Урядом Алжирської Народної Демократичної Республіки про охорону інформації з обмеженим доступом, який з української сторони підписав один із заступників голови СБУ. Цією Угодою передбачається, що у разі домовленості про продаж однією з двох сторін озброєння та військової техніки іншій стороні договору, документи про такі домовленості не будуть передаватися третім країнам.
А ви кажете, навіщо СБУ?


Создан 08 апр 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником