03/10/07 :: ВИБОРИ :: СБУ ЗВІТУЄ ПО ВИБОРАХ ::

 

03/10/07 :: ВИБОРИ :: СБУ ЗВІТУЄ ПО ВИБОРАХ ::

За повідомленнями інформаційних агенцій. Підготував Олександр Нестерюк2 жовтня 2007 року у Службі безпеки України відбувся брифінг, основна частина якого була присвячена результатам роботи спецслужби в контексті протидії фальсифікаціям та недопущення порушень конституційних прав громадян.

В цілому брифінг засвідчив що спецслужбісти не сиділи склавши руки і мають достатньо матеріалів щодо порушень закону з боку окремих політичних сил та посадовців. Цікавим на мій погляд є те, що СБУ першою намагалась підняти питання, які потребують широкого громадського обговорення, а окремі, мабуть і відповідних санкцій судових органів і прокуратури.

Керівник СБУ, який особисто він брифінг був достатньо переконливим, наводячи приклади позитивної роботи служби з протидії фальсифікаціям та в ході обговорення питання щодо роботи спецслужби в межах компетенції та чинного законодавства.

На моє переконання, надана в ході брифінгу інформація дає реальні підстави вважати, що українська спецслужба, залишаючись рівновіддаленою від будь-яких політичних сил, працює якісно та конструктивно, виконуючи покладені на неї функцій.

Публічна діяльність, яку здійснює СБУ свідчить про її демократичність та відкритість, а стиль спілкування керівника СБ України з пресою продемонстрував його толерантність по відношенню до мас-медіа.

Разом з цим не можу не відзначити, що Служба має достатні підстави для звинувачень СПУ, яка шляхом фальсифікацій намагається подолати 3% бар’єр. Водночас, завдяки толерантності дипломата, яка притаманна пану Наливайченку, він не пішов на поводу у жодної з політичних сил, чим зберіг і власний імідж і імідж СБУ.

Хочу окремо відзначити мужність керівництва СБУ, яке даючи брифінг до оголошення офіційних результатів голосування, фактично йшло на «політичне самогубство». На такий крок не здатне жодне з силових відомств, оскільки і ГПУ, і МВС є заполітизованими структурами. На даний час навіть політологи намагаються не робити різких заяв, тому вона вважає, що «…Наливайченко сильно ризикує».


Создан 03 окт 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником