02/10/07 :: "СОЦІАЛІСТИ - МАХІНАТОРИ" ::

 

02/10/07 :: "СОЦІАЛІСТИ - МАХІНАТОРИ" ::

Автор: Іван ЩербаньТим часом, як юристи СПУ вивчають можливості для оскарження результатів дострокових парламентських виборів, про що повідомила голова Фонду державного майна України (ФДМУ), кандидат у народні депутати від Соціалістичної партії Валентина Семенюк у клубі Кабінету міністрів, Президент України Віктор Ющенко вимагає від Фонду державного майна України зупинити будь-які дії щодо належного державі майна Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд. Про це йдеться в указі глави держави від 2 жовтня. Крім того, Президент доручив Секретареві Ради національної безпеки і оборони України забезпечити підготовку до розгляду на найближчому засіданні РНБО питання про вдосконалення державної політики у сфері приватизації, опрацювавши при цьому проблемні аспекти роздержавлення об’єктів гірничо-металургійного комплексу.

Однак, пані Семенюк, знаходячись в ейфорії від парламентських перегонів, заявила, що спостерігачами від СПУ неодноразово фіксувалися випадки, коли в бюлетені за СПУ ставили ще одну галочку, роблячи таким чином, бюлетень недійсним. Такі випадки були зафіксовані на виборчих дільницях у Полтавській, Кіровоградській і Одеській обл.
"Ми завжди багатьом заважали своєю політикою, тому сьогодні всі проти соціалістів", - відзначила вона, повідомивши, що прогнозує збереження Олександром Морозом посади глави СПУ, навіть у випадку її програшу на парламентських виборах.
Семенюк підкреслила, що в Мороза досить сил, здоров'я і досвіду, щоб очолювати партію і далі.
"Ми успіх ділимо разом, негоди теж. Розколу не буде", - заявила вона.
Семенюк також запевнила, що має намір ще довго залишатися на своїй посаді, попри вси всі колізії, які трапляються в її установі.
"Думаю, що ще довго буду працювати (главою ФДМ)", - сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.
При цьому вона нагадала, що як для звільнення, так і для призначення глави ФДМ необхідно одержати більшість голосів у Верховній Раді.
А тим часом Рудьковський, на завершення свого «міністрування», відправив під укіс потяг зі спиртом.
У Полтаві на залізничному переїзді «Лєсок» при маневрених пересуваннях потягу з 18 вагонів і цистерн, перекинулася одна 59-тонна цистерна з метиловим спиртом, друга при цьому зійшла з рейок.
В результаті надзвичайної події стався витік спирту і виникла загроза пожежі і забруднення прилеглої до залізниці території.
Зараз працівники МНС і ремонтні бригади Полтавської дирекції залізничних перевезень проводять роботи з ліквідації наслідків аварії.
Біля цистерн чергують пожежні машини. Причини, з яких сталася аварія, не відомі. А міністр Рудьковський бігає по приміщенню Кабміну в пошуках Віктора Федоровича, який учора близько першої ночі недообіщяв зберегти йому місце в Кабіміні поза залежністю від успіхів соціалістів на виборах.
От такі вони, соціалісти.
Старанно підгрібаючи під себе все можливе і навіть недосяжне, вони сподіваються залишитися безкарними.
І Цушко десь зник. Його вже декілька останніх годин шукають колеги о фракції. Чи не перевдягається Василь Петрович у жіноче плаття для особистого закордонного відрядження "в останню путь"?
Народ все бачить, Василе Петровичу, та не все пробачить...


Создан 02 окт 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником