02/10/07 :: ЩЕ ОДНА ПРОВОКАЦІЯ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ::

 

02/10/07 :: ЩЕ ОДНА ПРОВОКАЦІЯ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ::

Автор: Андрій ОполовЯк стверджує Голова окружної виборчої комісії скандально відомого Територіального виборчого округу №218 м.Києва Сергій Гончаров, інформація про захоплення прибічниками Партії регіонів "транзитного сервера", який був нібито розташований у приміщенні комісії є цілковитою вигадкою та провокацією, що була інспірована умисно.
За його словами, стався "абсолютно робочий інцидент", коли група якихось "уповноважених осіб" намагалися увійти до кімнати, де розташований комп'ютерний центр ОВК, вхід до якого суворо регламентований і для сторонніх осіб - взагалі заборонений.
«У нас в окрузі є комп`ютерний центр, який має прямий зв`язок по системі «Вибори» безпосередньо з ЦВК. Туди заводиться вся інформація, включаючи роботу дільничних виборчих комісій. Доступ до цієї кімнати, відповідно до норм, дозволено виключно конкретним особам», - підкреслив С.Гончаров.
До цих осіб відносяться голова комісії, його заступник, секретар, бухгалтер, системний адміністратор і три оператори. Також задіяно співробітника СБУ - це входить до програми забезпечення безпеки інформаційної системи.
«Коли вони спробували ввійти, співробітник СБУ сказав, що їм заходити не можна. Вони покричали й пішли. Тобто, абсолютно робочий інцидент. Я навіть не знаю, коли це точно сталося. Й раптом, через певний час, пішла якась інформація», - розповів Сергій.
Відповідаючи на запитання з приводу дій співробітників СБУ, голова комісії заявив: «Вони чудово виконують свою роботу, і я їм дуже вдячний».
Говорячи про можливість доступу до комп`ютерного центру, С.Гончаров підкреслив: «До цієї кімнати як заходили люди за списком, так і заходитимуть».
У даний момент, за його словами, ситуація в окружній комісії абсолютно робоча, ніякі заходи із посилення охорони приміщення не вживаються. «Як і належно, на вході стоять два міліціонери», - сказав Сергій.

По інформації УНІАН, 1 жовтня 2007 року ввечері на офіційному сайті Партії регіонів з`явилося повідомлення: «Захоплено транзитний сервер. Серед захоплювачів – співробітники СБУ?». У тексті з посиланням на «очевидців події» йшлося, що у виборчому окрузі №218 членами окружної виборчої комісії при встановленні результатів виборів в окрузі чинилися дії, що, можливо, мають ознаки злочину.
«У понеділок декілька членів окружкому від «Нашої України» і БЮТ захопили обладнаний в окружній комісії транзитний сервер… За свідченням численних очевидців, виштовхавши з приміщення членів комісії від коаліційних партій і спостерігачів, «оранжеві» почали відправляти в Центрвиборчком завищені цифри голосів по своїх партіях й занижені – по своїх опонентах... Перешкодити «захоплювачам» не вдалося. Не допоміг і викликаний на місце наряд міліції. Приміщення оточили по периметру озброєні люди, які представилися співробітниками СБУ. Їхній керівник пред`явив посвідчення полковника СБУ й погрожував співробітникам міліції та спостерігачам розправою… За цими фактами Партією регіонів подано скаргу до Центральної виборчої комісії. ПР добиватиметься перевірки голосування відповідальності в окрузі і відповідальності для всіх винних», - заявили тоді в штабі Партії регіонів.

P.S. Ну, не соромно Вам, "шановні" з Партії регіонів? Не чемно це якось, не цивілізовано.


Создан 02 окт 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником