30/09/07 :: "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКЗИТ-ПОЛ" СПРОСТУВАННЯ ПОБРЕХЕНЬОК ::

 

30/09/07 :: "НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКЗИТ-ПОЛ" СПРОСТУВАННЯ ПОБРЕХЕНЬОК ::

Майдан-ІнформЗаява Консорціуму „Національний екзит-пол’2007”, до якого входять Фонд „Демократичні ініціативи”, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова
Деякі Інтернет-видання поширили інформацію про попередні цифри опитування екзит-пол, що його проводить Консорціум „Національний екзит-пол’2007”.
Консорціум „Національний екзит-пол’2007” оприлюднить інформацію про проведене опитування о 22.00 в інформаційному агентстві УНІАН. Всі інші дані, тим більше поширені до закінчення голосування, є некоректними і не відповідають достовірним результатам екзит-полу.
Консорціум „Національний екзит-пол’2007” виступає проти публікації некоректних, неперевірених даних і закликає всіх представників ЗМІ утриматися від оприлюднення таких даних до закриття виборчих дільниць.

За результатами Національного екзит-полу-2007, на позачергових парламентських виборах 30 вересня політичними партіями і блоками були отримані наступні результати: Партія регіонів – 35,2% голосів виборців, БЮТ – 31,5%, блок “Наша Україна-Народна самооборона” – 13,4%, Комуністична партія України - 5,1%.
Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив директор фонду “Демократичні ініціативи” Ілько КУЧЕРІВ.
Результати опитування також свідчать про те, що Блок Литвина набирає - 3,7%, а СПУ – 2,5%, ПСПУ – 1,5%.
Не підтримали жодну політичну силу 2,9% виборців.
Соціологи відзначили, що показники Блоку Литвина поки що не дозволяють однозначно стверджувати про його проходження до парламенту.
Як зазначили організатори екзит-полу, ці дані зібрані на 20.00, а уточнені дані опитування Національного екзит–полу будуть оприлюднені на прес-конференції в УНІАН о 01.00.


Создан 30 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником