24/09/07 - "ГАНГСТЕРИ БІЛЯ ПРОДУКТОВОЇ ЛАВКИ"

 

24/09/07 - "ГАНГСТЕРИ БІЛЯ ПРОДУКТОВОЇ ЛАВКИ"

Автор: Нестор ЗадорожнийВже багато років органи внутрішніх справ нам звітують про зниження загального рівня злочинності, при чому, як свідчить їхня статистика, злочинність мала б уже покинути всю територію нашої багатостраждальної держави. Однак трапляються прикрі випадки, що не вкладаються ані до розуму, ані до статистики.
Цілком природне загострення в суспільстві, спричинене парламентськими виборчими перегонами, в окремих містах досягнуло надприродної величини, навіть не дивлячись на те, що вибори вже добігають свого логічного завершення.
Випадок, про який піде мова далі, стався надвечір у минулу суботу, 22 вересня, у Жовтневому районі міста Дніпропетровська. Дві групи доволі молодих людей влаштували показові виступи з рукопашного бою із застосуванням вогнепальної зброї на проспекті Добровольців, точнісінько поблизу місця масового паломництва мешканців цього затишного мікрорайону – магазину “Продукти”. На відміну від нерідких сутичок, які проходять неподалік цього торгівельного закладу між особами з явною алкогольною залежністю, доволі інтелігентно одягнуті молоді люди, недовго посварившись, приступили до постановки каскадерських сцен з відомого телесеріалу “Бригада”.
Здавалося б, ну що ж тут дивного? Ну побилися й годі. Ну “шмальнули” пару разів у повітря. Все рівно близько дев’ятої години вечора у “Продуктів” не на стільки багато людей збирається, щоб хтось постраждав. Маємо не погодитися з такою позицією читача, особливо звертаючи його увагу на учасників цього інциденту, який мабуть вже найближчим часом стане “букварним” прикладом героїзму представників однієї з найвпливовіших політичних сил в Україні. Замислилися?
Так, ви не помилилися – це дійсно представники Партії регіонів. До того ще й депутати п’ятого скликання Дніпропетровської обласної ради, а саме Олег Анатолійович Миронов та Валентин Миколайович Антипов.
Ці двоє, фактично ставши ініціаторами бійки, вирішили піднести урок групі відпочиваючих молодиків на чолі з директором цивільного об’єднання “Козацький дозор” Сергієм Віталійовичем Слівком та директором об’єднання охоронно–правових структур “Кодекс” Петром Миколайовичем Луцибою.
Вбачається, що читачеві не потрібно пояснювати, що з часів пекельних бандитських війн середини-кінця 90-х “правильні пацани” вже давно змінили не тільки свій зовнішній “імідж”, але й назву. Однак, як видно, сутність нікуди за ці роки не поділася та жодним чином не змінилась – інтелігентна розмова, мінуючи нетривалу стусанину, переросла в стрілянину, яку відкрив Олег Миронов по опонентам.
Висадивши у повітря весь бойовий запас свого “Форта” (пістолет травматичної дії “Форт–12М” калібром 9 мм, що прилаштований до ведення стрільби гумовими кулями, у т.ч. з підсиленою серцевиною) шановний пан Миронов таки влучив у Сергія Слівка та Петра Луцибу, спричинивши, слідуючи мовою міліцейського протоколу, наскрізне поранення пахової області, правого і лівого стегна першому, а також непроникаюче вогнепальне поранення попереку останньому.
Фокус у тому, що подібні поранення, як зазначають фахівці, можна завдати зброєю травматичної дії лише у випадку стрільби, як то кажуть, в упор, а це є не тільки грубим порушенням правил її застосування, але й може призвести до смертельних поранень особі, проти якої цю зброю застосовано.
Щоб якось викрутитися з ситуації з “перевищенням меж необхідної самооборони”, за що передбачена кримінальна відповідальність (до трьох років ув’язнення), у міліціянтських протоколах з’явилася цифра у 15 нападників, які “зухвало” накинулися на депутатів облради з фракції Партії регіонів, що “мирно” спілкувалися поблизу продовольчого магазину.
От вам і недоторканість, от вам і рівноправ’я... Описаний вище інцидент лише зайвий раз підтверджує старе народне прислів’я: “горбатого могила справить”, а та обставина, що серед активістів однієї з найчисельніших українських партій, що претендує на домінування в майбутньому Уряді України, трапляються такі видатні постаті, які здатні перекрутити закон у вигідному їм напрямку – дійсно факт.
Можна з цілковитою імовірністю спрогнозувати, що порушена 22 вересня 2007 року за фактом вищеописаної пригоди кримінальна справа буде дуже швидко похована у груді “висяків” слідчим відділом Жовтневого райвідділу Дніпропетровського міськуправління внутрішніх справ.
Замислимось: чи вартий наш товстіючий від обіцянок Партії регіонів гаманець того, щоб нашу Батьківщину було перейменовано в Уркаїну, а гарантами її національних інтересів стали зовсім не кращі представники середньовічного за своєю жорстокістю злочинного світу? Чи не призведе наша сумлінна підтримка “регіоналів” на дострокових парламентських виборах за їхні минулі економічні здобутки до встановлення в Україні такого собі “гангстерського” режиму, представники якого вільно відстрілюватимуть своїх опонентів під продуктовими магазинами, видаючи з себе народних героїв, що опікуються важливою місією підвищення добробуту нації.
Замислимось, друзі, поки не пізно ще...


Создан 24 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником