12/09/07 - "ЯК КІДАЛОВ ЗБРОЮ ВОЗИВ"

 

12/09/07 - "ЯК КІДАЛОВ ЗБРОЮ ВОЗИВ"

Автор: Олександр НестерюкНа тлі гучних заяв «Партії регіонів» про їх «щире» прагнення відмовитись від будь-яких привілей, пільг та недоторканності, на мій погляд, досить цікавим є приклад пана Ківалова (в народі «кидалова»), який вкотре продемонстрував суспільству «справжнє обличчя регіонала» та продовжує доводити власну «правдивість», яка вже здається ні в кого не викликає СУМНІВУ. Судіть самі, читаю в Інтернеті датовану 11 вересня п.р. офіційну заяву прес-служби Ківалова (і така є) про неправдивість озвученого керівником СБУ в ЗМІ повідомлення щодо безпрецедентної подорожі пана Ківалова літаком зі зброєю в кишені. Одразу виникло питання: «З яких див керівнику спецслужби безпідставно підривати і без того ніяку репутацію шановного «ПІДРАХУЯ»? Щось тут не те…». Аж ось з’ясовую, що дійсно «на злодії шапка горить», і тому є документальні підтвердження в аеропорту «Бориспіль».
27 червня 2007 року пан Ківалов вирішив трохи поподорожувати літаком, гроші від минулої підтасовки виборів та відсутність правової оцінки його «фокусів» ще дозволяють це робити. Але ж ви маєте розуміти, що статус народного депутата і решта «регалій шанованого пана» зумовлюють його відповідну поведінку. На чартер витрачатись не хочеться, але ж можна скористатись V.I.P. залом, відмовитись від «послуг» служб авіаційної безпеки. Доречі саме ці службовці поплатились роботою за привілеї Ківалова. Та це Ківалова не обходить, він ба «приця високого польоту», тим більше, що Мінтранс очолює соратник по Коаліції та й на МВС є вплив не аби який. Виявляється того дня інший пасажир літака випадково помітив зброю у Ківалова, який вже знаходився на борту літака. Достеменно не відомо скільки раз до того Ківалов літав зі зброєю в кишені, але ж цьому правознавцю має бути відомо, що закон для всіх один.
Для мене в цій історії найцікавішим є те, що Ківалову вистачає нахабства говорити про «компромат на самых активных депутатов» і що його зброя «как и у многих летает отдельно от меня» (цит. - заяви прес-служби депутата). В матеріалах службового розслідування чітко вказано, що пістолет був у Ківалова. Проте, пану Ківалову не звикати до подібних метаморфоз, бо людям досі невідомо, де у 2004 році «літали» його голова і совість, коли він з високих трибун обдурював виборців. Тут ще можна багато говорити про Ківалова і йому подібних «правдолюбців», але мені видається, що суспільству вже пора повідділяти «котлети від мух» і назавжди відмовитись від послуг подібних шановних панів…


Создан 12 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником